BGONAIR Live

Пеевски се обяви против закриването на "Комисията по досиетата"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
в коя държава по света има подобни комисия в коя държава се нахвърлят върхухората работили за сигурността на държавата аз не познавам такава държаваосвен българия сдс създаде тази комисия с високи заплати и да разкриват нещакоито не следва да са достояние трябваше още първия ден на това правителствода се закрие тази комисия и да се премахне светенето на фаровете на колитепрез деня
отговор Сигнализирай
24
Шишо,
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
35 години не я разкрихте тая"истина".Само дето някои си платиха и им унищожиха досиетата.Като Баце например.Аген Буда не съществува?
отговор Сигнализирай
23
Заккривай.
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Има десетки държавни комисии и предприятия който нищо не работят а са многобройни и с огромн бюджет.
отговор Сигнализирай
22
Сега
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Каква истина бе мутро,тази и подобни комисии са партиини хранилки и нищо не вършат.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тая комисия и без това ги разкрива на час по лъжичка , а и разкритите пак заемат държавни постове..... Ясно е, че като бхарадското БКП и нейните филиали падне от власт и за пръв път от почти век насам, отново българи са на власт в собствената си държава ще се разкриват ударно досиета. Засега гoйската рая ше бъде стригана и кланa, докато и дойде акъла
отговор Сигнализирай
20
Закривай
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Абсолютно ненужна комисия. Който каквото иска е видял, или унищожил. Само да плащаме. Пеевски отдавна трябва да е увиснал на кякой клон.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
то това е внуче на един началник от ДС
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
а псевдонима на внучето на ДС защо не го казвате
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
туй внуче на ДС
отговор Сигнализирай
16
Аааа прав е
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Комисии требен да има отде ще се цоцат паре комисии комисии да живеят комисиите
отговор Сигнализирай
Новини