BGONAIR Live

Цигарите поскъпват от август тази година, след това и от март догодина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 2
а радвате ли се на повишените цени на храната с 300%, а на винетките с 30% (вече са по-скъпи от в Швейцария с 30Е), а реформи няма в нито един сектор
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
ракията е по--опасна от цигарите акциза кога ще го вдигат, че ми писна от агресивни пияндурници
отговор Сигнализирай
11
MaйMyнaта
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Спокойно, тва са само проценти. Редев ще ви подаде армейската пypa на мира
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 11
дано да станат по 20 евро пакета, че ми писна да гледма фасове по земята и да им дишаме на тези ***
отговор Сигнализирай
9
Браво!!!
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 7
Най-добре е изобщо да я забранят тая отрова!!!!!
отговор Сигнализирай
8
Топ
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 8
Точно така, цигарите и алкохола трябва да отидат в небесата! Всичко останало обаче трябва да е на символични цени
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
То това днес сигари ли са? Все едно са свили шума от дърветата. И наркоманчетата без да се замислят смукат ли смукат.
отговор Сигнализирай
6
Dude
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 4
Тия прогресисти почнаха да ме дразнят, вместо да съкратят бюрократичната администрация, те на хората по 10 кожи ще съдерат. Почвам да съжалявам, че гласувах за рундьо и шайката му.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ваййй чок пара ва. Добре, че не пуша.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 2
ппак няма да можем да ви платим боташовата далавера, колкото и да ни дерете кожите, то да не са само цигарите.... 30% увеличение на цената на винетката, защото пътищата ни са страхотни, ппо-хубави от в Швейцария, където винетката е с 30Е по-евтина
отговор Сигнализирай
Новини