BGONAIR Live

Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Едно време при Станишев и при царя какво мантинели имахме - танк щеше да се размаже в тях! Но гадния Борисов ги открадна и ги продаде тези яки мантинели и сложи някакви китайски мснтинели!
отговор Сигнализирай
49
Анонимка
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонименЯвно е заспал или се е изнесъл, зяпа другаде пали цигара и какво,и още не е правил.
отговор Сигнализирай
48
До: v
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Това салто дето е направил с камиона е започнало от дясна лента. Вижда се на снимките. Виновен е и нищо не може да го оправдае.
отговор Сигнализирай
47
Салмонела
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Един човек се хвалеше ,че прави магистрали знаете кой . А тези мантинели да не са от хартия . Имам идея заедно с този и неговото семейство да лежи. И като излезе ако излезе да работи най гадната *** работа . А всичкото му имущество на семейството на жертвите .
отговор Сигнализирай
46
v
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Тоя *** е бил в лявата лента, където няма място...Ако е бил там дето им е мястото на камионите, колата с децата е щяла да има поне някакво време за реакция...
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Може и пчела да го ужилила шофьора, знае ли се?Мушичка да му е влязла в окото? Само и само да отърве пандиза.
отговор Сигнализирай
44
Гост
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
То днес е станала друга катастрофа на друга магистрала ,подобна на тази.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 4
Добре де а този шофьора на колата не вижда ли че от другото платно ТИР пука гума и поднася към него? ТИР чупи две мснтинели и чак тогава блъска колата, тоест скоростта му се убива след всеки удар в мантинелите.. шофьора НС колата е имал поне 2-3 секунди за реакция - или да извие рязко на дясно и или да натисне пълна газ и да мине преди ТИР-а
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Да,бе,да А на оня, дето уби Милен Цветков, му пречела колата му, че изчаквала чинно на червен светофар! Ей затова сме на това дередже!
отговор Сигнализирай
41
До 40
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
А ако убитите бяха твоите деца,пак ли щеше да вярваш на сагата със спуканата гума?
отговор Сигнализирай
Новини