BGONAIR Live

Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
На снимките от дрона се виждса следата. Но следата трябва да е от дясна гума. Тръгва от най-крайната дясна част на пътя. Камиона рязко тръгва встрани. Как може да ти гръмне гума? Влизал съм в какви ли не дупки. Но пукам гуми от метал по пътя. Никой не контролира тези с"галошите". Много водачи са готови луди пари да дадат за уредби, или пъррделници на ауспуха. Но за гуми са стиснати. Товарните камиони всяка година създават проблеми зимата заради износените си гуми. Никакъв контрол!
отговор Сигнализирай
29
Българин
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Повече вярвам на прокурора и вещите лица, отколкото на тираджията! И все пак - С КОЛКО КМ В ЧАС Е КАРАЛ КАМИОНА?Абсолютно ПРАВ път, като конец! Нито кръпка, нито бабунка, нито пукнатина по асфалта!!!!
отговор Сигнализирай
28
Другата гледна точка
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: Хайл ПСЕВДОдемокрация, приятел! ПСЕВДО! Ха досети се във Финландия, Норвегия, Исландия, Португалия или Люксембург - дали щеше да кара камион, с 20 нарушения на пътя? Най-много електрически велосипед щях да го допуснат да кара!!!!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
А с колко км в час е карал камиона със спуканата гума??
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
С 20 (ДВАДЕСЕТ НАРУШЕНИЯ НА ПЪТЯ)... Нещо не му вярвам!
отговор Сигнализирай
25
Постфактум
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
"... и на мравката прави път, толкова е добър"! Видял е мравка на пътя, ха да й даде път, но нацепил мантинелата, при което срязал лява предна гума ... и ужас - смазал насрещно кола с хора, ии ...
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
ШОФЬОРЪТ САМ СЕ Е ОБАДИЛ НА 112. НЕ Е ИЗБЯГАЛ. СЪДЕЙСТВА. ВСЕКИ СЛУЧАЙ Е РАЗЛИЧЕН. НЕ РЕШАВАЙТЕ АПРИОРИ. АКО ВИЕ СТЕ НА МЯСТОТО НА ШОФЬОРА, ПРИ ТЕЗИ ОБСТОЯТЕЛСТВА, СЪЩОТО ЩЕШЕ ДА Е.
отговор Сигнализирай
23
Хайл
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тоя с няколко нарушения и разни глоби и на пътя . Демокрация в действие. Най добре да го въжат на пътя и с един камион бавно да го газят да се мъчи.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
и гумата на колко години е ? 10? 20 ? каква марка е кога е сменяна ? 2000 година ? чисто нова е
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
ПРЕДНА ЛЯВА Е СПУКАНА. ЗАЩО - ТО Е ДРУГ ВЪПРОС! ОТ НАГРЯВАНЕТО И ОТ НЕРАВНОСТИ ПО ПЪТЯ - МОЖЕ.
отговор Сигнализирай
Новини