BGONAIR Live

ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това нещо не работи. Пави каквото си иска, без да има някакъв контрол. Какво още разкрива тая комисия? От 1990та до сега по едно досие да разкриваха на седмица, до сега щяха да са разкрити всичките. Не разбирам какво точно прави тая комисия вече 36 години!
отговор Сигнализирай
13
Пич
преди 57 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако се закрие тази комисия,демократичните политици,губят смисъла на съществуването си.
отговор Сигнализирай
12
Е то
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Шефа на ДПС е внук на директор на ДС във Враца.Стига с тия хуморески.
отговор Сигнализирай
11
Сега
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Щом банда дпс,*** значи трябва дасе зайрива.
отговор Сигнализирай
10
Закривай
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Явно в тази хранилка,има доста хора на дпс...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
тази комисия е позор за българия огромни заплати къде по света осветяватслужителите на сигурността само в българия и то дпс които искат да седокарат на турция веднага да се закрие
отговор Сигнализирай
8
(-_-)
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Днес нямало агенти.. Хаха, ми то днес започва от вчера! Навремето просто е било трудно възможно да си някой и да не работиш под една или друга форма за някоя от службите. Днес, когато всички тия структури са демонтирани - за какво е една такава комисия??
отговор Сигнализирай
7
Веселинъ7112136860
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Аз съм съгласен с ДПС,но знам,че те не са искрени.Става дума за игра на ДПС и ПБ. Това съвпада и с неловкият призив на Делян Пеевски турците да си върнат турските имена. Което доказва лъжата ,че българите сме били насилвали турците да си сменят имената. И се прояви истината. Защото ако някой ги е насилвал,то защо не си върнаха още преди тридесет и кусур турските имена! Шах и Мат!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
на чорапа половината му министри са от ДС. Да закриват. Наесен пак ще я открият новите.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Който иска да помни, нема лошо!
отговор Сигнализирай
Новини