BGONAIR Live

Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

167
Оня
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 2
ОТ 01 та до 167 - все шмрохляци, тоест - ***.
отговор Сигнализирай
166
s111
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 3
"Протестите не ме притесняват. Мисля, че синдикатите много ясно разбират за какво става въпрос и много ясно осъзнават положението. Очаквам подкрепа и от тях. На никого няма да бъдат отнемани доходите", посочи още премиерът. MNOGO E NAGAL TOZ BE BOJE POMILVAI GO GORE PRI TEBE PO SKORO.
отговор Сигнализирай
165
Бонго Бонго
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
164
Бонго Бонго
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 2
163
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 5
В Крим е въведено извънредно положение, Русия губи войната, но Рундю ми излиза с някакъв български православен путинизъм. Българския народ сам си съсипа държавата както винаги.
отговор Сигнализирай
162
Старчо
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 4
А Боташ как ще бъде орязан?
отговор Сигнализирай
161
s111
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нови цени на винетките (в сила от 01.08.2026)Годишна: 64,50 евроТримесечна: 35,90 евроМесечна: 19,90 евроСедмична: 10,00 евроУикенд винетка: 6,60 евроЕднодневна: 5,30 евро........Споразумението между българската държавна компания Булгаргаз и турската Боташ беше подписано на 3 януари 2023 г.То предвижда България да плаща на Турция близо 500 хил. долара на ден такса за достъп до турските терминали за втечнен газ и за пренос по турската инфраструктура.Таксата се дължи за резервиран капа ...
отговор Сигнализирай
160
СеСеСеРеняк
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 1
На всички е ясно едно: машините са били поправяни по време на изборите. Въпросът е, какво са поправяли в машините, инженерите на ДС???
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименРеформи се захващат не от вчера за днес, а с преспективно залагане за начало и край. принципа дай да видим, ако махнем тоз какво ще стане е прострелване. Гледам го ежедневно в бизнеса и положението на фирмите не е розово, а направо трагично.
отговор Сигнализирай
158
Чорап,
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 5
заложил си на бити карти СССР, Путин и путлетариатите. И САЩ, и ЕС ще те скапят. Ще хвърчат фуражки на всички страни. Ние, европейците, не се нуждаем от номенклатурчици на прогресариата. Скоро ще ти стане ясно, а ако не ти стане ясно, ще ти го изясним!
отговор Сигнализирай
Новини