BGONAIR Live

Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

147
Аноним
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 1
РАДЕВ СЕ ИМА ЗА ЦАР ВЪН ВЪН ВЪН ЛЪЖЦИ РАЗРУШИТЕЛИ САБОТАЖНИЦИ
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 0
Другарю Радев,олигархията гледам ''реве,реве'',А?!!!!
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 1
Хората които ще протестират срещу ПБ, едва ли протестират само срещу бюджета! Протести срещу бюджета имаше и в края на м.г. Протестират срещу една огромна ИЗМАМА! Няма никакво желание за промени при Радев, няма и помен от обещанията му. една мафия замени друга, а Пеевски и Борисов се чувстват много комфортно с това че има кой да пази гърба им. А когато човек слуша Радев, чува гласа на кгб...
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 0
Svilen Kedikov is with Бъдеще За Област С....20h Предвиждали от 1 август винетките да скочат с 30%.....А ти знаеш ли ГЛЪБЕ ,че ние предвиждаме това правителство до 1-ви август да е поело по пьтя наЖелязковото а ПБ ако не вземе най-накрая да осьзнае,че ПАРИТЕ НЕ СА У ОБИКНОВЕННИТЕХОРИЦА да стане чифт *** със Слави ???Какво стана с РАЗГРАЖДАНЕТО бе Румене ???Единият каза ,че щял да намаля майчинството а после изкара народа че бил *** и не го разбрал....Другият пьк ни успок ...
отговор Сигнализирай
143
Аноним
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 0
ЧЕРВЕНИЯТ РАДЕВ НЯМА ДА СДАДЕ ВЛАСТТА ДА ЗНАЕТЕ
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 1
Aaaaa сетихте ли се?!Аз като ви пишех,че нищо не сте сменили и Радев е с Пеевски и Борисов ми слагахте мимуси.До есента на още доста хора ще им светне лампата и ще скочат да го свалят тоя пилот!
отговор Сигнализирай
141
Е, имах си аз ...
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
Е, имах си аз и да те притесняват! От тиква ПОПАДНАХМЕ НА КРАТУНА! И ТО ЗЕЛЕНА И ПРАЗНА! Бог да пази България!!! Че ако я остави на нас, ще я затрием за отрицателно време!
отговор Сигнализирай
140
Критика
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 0
Кухи фрази и клишета, нищо смислено и точно, това е политиката на Радев. А за протестите, мисля че трябва да се притесняваш.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 1
Голямото харчене и голямото крадене ще се пробута , докато стадото е приспано , и все другите са му виновни ! 4 години еднолично управляваше България , чрез служебни , а сега щял да стъпва на "реалността "? Само комунистически Мутант е способен на такова дебелоочие! На Боташ подари 3 милиарда , сега се кани да загроби държавата с десетина милиарда... Да видим , дали и на Кремъл ще подари 3 милиарда , през Лукойл ? Тотално зло !
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 3
Теглят се заеми, вдигат се данъци, заплатите на чиновниците си стоят, не се съкращават бройките... Голяма борба с модела, няма що! Радев обслужва Боко и Шиши!
отговор Сигнализирай
Новини