BGONAIR Live

Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

185
С
преди 9 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нали уж не идваха туристи заради лева и с еврото щяха да идват на тълпи както и инвеститори , какво стана ?
отговор Сигнализирай
184
а1 са гадни реклами
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Разхождат се двама мазохист и и си говорят. По някое време, единия пита - ти къде ще ходиш на море? Другия отговаря - на Мазутово. А ти? Ами аз на Лайнарово, отговаря първия.Заключение. И двамата, явно ще ходят на морето в България.
отговор Сигнализирай
183
Кон
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Причината за катастрофата е една: ниско качество на услугата. Мърляв персонал, мърляви хотели, допотопни капанчета, мръсни плажове, морето ни е черно. Трябват усилия за да се компенсират природните недостатъци. Вместо това се тиражира лъжата, че плажовете ни са по-хубави от всичко, че такъв пясък няма никъде, че морето ни е топло и прочее диващини. И най-нагло тиражират лъжата, че е по-евтино отколкото в Европа. То на тази лъжа се хванаха почти всички българи, и така 20 г. Обаче вече не се лъжат
отговор Сигнализирай
182
Валчак
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Къде са онези аналЛизатор които ни обясняваха по телевизията колко добре ще бъдем с еврото!!
отговор Сигнализирай
181
ай сик…
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
ами нека си пищят , ха . я да публикуват ценоразписи па да видим дали трябва да пищят . а и нали преди дни некакъв заявяваше че няма празни плажове и хотели
отговор Сигнализирай
180
Acorp
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
И какво вдигаш цените с 200% наемаш основно персонал от бившите соц стан републики и Непал. После се жалваш,че няма туристи... И държавата да ги спасявала. Гърция е по евтино и С по високо качество. Ама нашите хотелиери се самозабравиха
отговор Сигнализирай
179
Гербер
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 10
Ами глyпавият ганььо ако беше оставил Борисов на власт магистрала Хемус щеше сега да е готова и да има транспортна инфраструктура към морето.
отговор Сигнализирай
178
Пламен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Взел съм си две седмици отпуска от работа през юли месец, за да ходя да бачкам на строежите. И тази година като последните 18 моето семейство няма да ходи на море. Работя в кол център за 1100 евро чисто и 100 евро ваучери за храна и съм на 45 години. Като платим ипотека и разходи по дома оставаме с 1000 евро за месеца за 4ма човека
отговор Сигнализирай
177
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: БЕЗ -175- Държавни и ведомствени почивни станции, купонна система..... В кой век си чиче. Освен това службашите от разни министерства си имат почивни станции. А частника никога няма да направи такава за работниците си.
отговор Сигнализирай
176
Знаещ
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Санкция спрямо Олга,която мете пред Кремъл ще напълни хотелите.
отговор Сигнализирай
Новини