BGONAIR Live

Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

177
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: БЕЗ -175- Държавни и ведомствени почивни станции, купонна система..... В кой век си чиче. Освен това службашите от разни министерства си имат почивни станции. А частника никога няма да направи такава за работниците си.
отговор Сигнализирай
176
Знаещ
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Санкция спрямо Олга,която мете пред Кремъл ще напълни хотелите.
отговор Сигнализирай
175
БЕЗ
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Никакви държавни пари за хотелиерство или ресторантьорство . Това са паразитни дейности от които нямаме нужда както и няма печалба за обикновения човек . По-добре да се създадат отново ведомствени и държавни почивни станции задължително четири ,пет пъти по-евтини от частните ресторанти и хотели . Нека печалбарите се надпреварват с държавата и да няма какво да ядат , да видят и почувстват как е когато си частен печалбар на загуба . Заявка чрез купуване на купони за следващия ден .
отговор Сигнализирай
174
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Българинът не смее да се усмихне вече...сега ще му вдигат винетката, данъците и осигуровките. Това правителство съвсем ни довърши. Баси непрокопсаниците!
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ами никой не иска да почива при мутри и да пълни гушите на мафиоти!
отговор Сигнализирай
172
бобчо
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Санкциите работят.
отговор Сигнализирай
171
Абе
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
кой къде ще да ходи. Гледам цените на сносен хотел около 2000 евро. Ако не мога да отделя половината месечен доход на семейството за почивка по-добре да се обеся. По-добре ще е без бедни и румънци. Иначе миналата година Закинтос не беше по-евтино, а и *** си беше доста.
отговор Сигнализирай
170
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тук те чарджат много сметки и това е досадно. Накрая може да не си платир сумарно колкото в Италия, Гърция или Испания, но ще си си скъсал нервите. То шезлонг, паркинг, две таксита с еднаква цена няма, на един ресторант плащаш едно, а в съседния съвсем друго. Това създава умора в туриста и го кара постоянно да е нащрек, че някой нещо ще му иска и ще го шани.
отговор Сигнализирай
169
хлх лош шйш
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
радвам се.....да фалират тия. хем не плащат на хората сем е скъпо, а и ще се спре още застрояването
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
хигиената другаре, хигиената ви е много зле, а искате клиенти, обслужването на бг клиенти е различно от обслужването на чужденци, какво очаквате?....
отговор Сигнализирай
Новини