BGONAIR Live

Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 4
Трябва да си абсолютен промит мозък за да наречеш американците нормални хора тези които отвлякоха законно избрат президент на Венецуела тези които нападнаха с уверена държава и тези които не се съобразяват с ООН но това е пропагандата целта е промиване на мозъците и внушение че джендърската идеология и неонацизма са хубаво нещо
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Вън корабите на САЩ от морска гара Варна
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Еи хотелите ще са на загуба
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Прави сте в коментарите братята руснаци винаги ще ги посрещаме с хляб и сол двоен Освободител Славяни братя завинаги
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Всички окупатори вън от България ботуши на чужди войници нямат място на нашата земя
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
идват руските. Да ни е честита вечната дружба със захватчиците. Ура другари!
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 5
Тоя дето ми писа минус да иде на Варна на кафе на морска гара и д ги види цент убит
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
браво на Чорапа, тоя ще ни скара със всички нормални хора в този свят и ще бъдем приятели с утайките на света
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Имам снимки всяка година доказателство
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
За къде за Варна ли?Искат цяла Варна за база хакним е наградите варненци.От 5 години снимам и гледам военните кораби на САЩ стоят на пристанище ВАРНА ДО ПЪТНИЦИТЕ НЕКА ИМ НА ВАРНАЛИИ
отговор Сигнализирай
Новини