BGONAIR Live

Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Mepнaлu ca мaй Гaлeтo oт nocoлcтвoтo ga вucu нa eguнuя koлecнuk?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 10 Не харесвам 9
никакъв партнъор не ми е сащ това е световен убиец и крадец не желая никаквиотношения с янките да се махат от българия и да не ни притесняват
отговор Сигнализирай
37
Прям
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
Дано да не стигнат до там за където са тръгнали . Отпадъци нежелани от нас.
отговор Сигнализирай
36
Йорго от Гръция
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
До: анонимен 33 Американците са ви виновни, че нямате туристи и крайбрежни оонанисти. А не си ли задавате въпроса, че туристите на русотуристо вече, а хора с пари в банковите сметки и не желаят да ги прахосват в България, където няма нищо сигурно. Прочетете - ако можете да четете на английски и разни други езици, немски вкл. - какви данни за България дават външните им министерства и ще сФанете истината. Аман от задръстеняци.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 4
Голям бял Сахиб Тръмп, има ли място в колесника на самолетите за ***?
отговор Сигнализирай
34
Grr
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Е заслугата е на краварския сенат, че гласува за край на войната. Наще нямат яйца да отстояват интерес
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
Някой който пита защо нямаме туристи лятото,ами между другото и заради това! От туристическа държава се превръщаме във военна опора на НАТО!
отговор Сигнализирай
32
@@@
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Велика победа на правителството на Чорапа. По тази и ред други причини - Баце, Шиши, Мафия и Компания ще гледате САЩ през крив макарон. Щото нашите всенародни управници играят ролята на лузъри във всяко едно разиграване на политически покер, защото същите не са професионални политици, а професионалникретени.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Браво,останаха само 15!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
те просто са отишли заради поредната операция на американците в залива. довечера ще се върнат. ще си стоят тук до 01.07 и даже след това.
отговор Сигнализирай
Новини