BGONAIR Live

Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 4
Вместо да седят тук тези самолети и персонал и да плащат за престоя си, правителство ги гони. Поне няколко милиона гущера щяха да останат в БГ но Му нчо е решил да си покаже комунистическата принадлежност
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Да живее председателя на парламента, изключително елегантната Доца Доцова!
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 4
Ще останат! Докато Румен Радев подаде оставка.
отговор Сигнализирай
50
Радев
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 4
Трябва да се направи място за руските !
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
ЗНАЧИ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ЛУКОЙЛ БУРГАС ОТНОВО Е ПОД САНКЦИИ.
отговор Сигнализирай
48
КАРЪКА РАДЕВ....
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
ВСИЧКИ БЯГАТ ОТ КАРЪК-ЧОВЕК..... САМОЛЕТИТЕ И ТЕ....
отговор Сигнализирай
47
ИВАНУШКА ГЛУПАКЪТ
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
ОТПЪТУВАХА ЗАЩОТО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ - НАЛИ САЩ И ИРАН СКЛЮЧИХА МИР ... ЗА КАКВО ДА СТОЯТ САМОЛЕТИТЕ И ДА ПЛАЩАТ НАЕМ ?...НА РУМЕН ЖЕНА МУ РОДИЛА, ТОЙ СЕГА СЕ СЕТИЛ И ГО ИЗВАДИЛ
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Браво щеше да бъде ,ако Радев беше казал,че не желае у нас самолети,които нападат трети страни.Никой не мечтае за американските визи-беше някога.Сега в САЩ е ужасно.Няма нищо общо с някогашна мечтана ,свободна Америка-мърсотия,престъпност и мизерия ,липса на добро здравеопазване за обикновенните хора.Всичко е пари,иначе умираш като куче!
отговор Сигнализирай
45
Изгърбич Задвратян
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
чичунгерче виж там кво стана с руската резиденция във валдай по тия ваще телеграми, че не съм си платил интернета и ме изгониха от кафето.
отговор Сигнализирай
44
Ада на чебурашките
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: анонимен 33. И Гърция е НАТо, и Турция е НАТО, и малък Кипър също, няма да споменавам всички натовски държави, но нито една от тях не се оплаква от липса на туристи. Напротив, протестират срещу огромния поток от туристи. Чебурашнек.
отговор Сигнализирай
Новини