BGONAIR Live

Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 3 секунди
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: те добре "Добре, че тия византийци ... иначе още да си е наша" -------- сигурен съм, че живеещите там всеки ден по 10 тъти благодарят бога и алахата, че не е буугаристан!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
време е Българите да срат да ходят на море в Гърция, явно Гърция не иска Българи, пълним им курортите всеки уикенд цяла година, а ето отношението, мерси!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Анонимен50 - По голям глупост не съм чел. Тренираш или от малък си малко объркан в главата?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 17 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Километър нищо не е
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 19 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
и в Турция е добре на море бе, не е само Гърция, със сигурност няма да платят за таратор 9Е
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 20 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Оня гелосаният е дал кинти на елените, да забавят туристите към Елада, че дано се върнат в нашето бетономорие . Да, ама-не, хората искат почивка, като си дават парите, да получат обслужване, а не скубане на кинти и разочорованието .
отговор Сигнализирай
49
Хахахахаха
преди 26 минути
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Бай Спас. Нито автомобили имаше, нито можеше да доближиш гръцката граница, камо ли да я минеш. Човекът се е грижил да нема задръствания ха ха ха ха.
отговор Сигнализирай
48
И най-важното
преди 28 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
По колко евраци вземат да ти понамокрят гумите.
отговор Сигнализирай
47
Ричард:
преди 36 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
- Неееееееееееееееееее....
отговор Сигнализирай
46
Бай Спас
преди 39 минути
Харесвам 6 Не харесвам 2
Едно време при бай Тошо никога не е имало опашка от българи с автомобили на гръцката граница.
отговор Сигнализирай
Новини