BGONAIR Live

Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Анонимен50 - По голям глупост не съм чел. Тренираш или от малък си малко объркан в главата?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Километър нищо не е
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
и в Турция е добре на море бе, не е само Гърция, със сигурност няма да платят за таратор 9Е
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 2
Оня гелосаният е дал кинти на елените, да забавят туристите към Елада, че дано се върнат в нашето бетономорие . Да, ама-не, хората искат почивка, като си дават парите, да получат обслужване, а не скубане на кинти и разочорованието .
отговор Сигнализирай
49
Хахахахаха
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Бай Спас. Нито автомобили имаше, нито можеше да доближиш гръцката граница, камо ли да я минеш. Човекът се е грижил да нема задръствания ха ха ха ха.
отговор Сигнализирай
48
И най-важното
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
По колко евраци вземат да ти понамокрят гумите.
отговор Сигнализирай
47
Ричард:
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
- Неееееееееееееееееее....
отговор Сигнализирай
46
Бай Спас
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
Едно време при бай Тошо никога не е имало опашка от българи с автомобили на гръцката граница.
отговор Сигнализирай
45
321
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 4
Това не е дезинфекция, а тормоз. Никой не обича бедните туристи. Само замърсяват и пречат. А туристите с коли и пълни багажници са такива. Не мога да укоря гърчолята за това.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 6
До 16 Ако не знаеш , да те светна - и в Гърция има Лидл и цените са същите ! Българи не си носят кебапчета в колата ! А ти си отивай на село да се печеш на двора и да си замиваш краченцата на чешмата вечер !
отговор Сигнализирай
Новини