BGONAIR Live

Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
те добре
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Добре, че тия византийци не спазват уговорки и нарушават договори (Букурещкия договор) та да им дадат Северна Гърция, иначе още да си е наша
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен41-42-Защото не коментираш по темата, а припечелваш дребни парички с гнусна професия. Пишете си глупостите в съответните раздели. нас ни интересува лятната почивка, а не скапаната ви война. за това са ви минусите.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 28 Тия , дето са ти сложили минуси - да ги питам - има ли опашки за бензин в блатната , или няма ? Що слагате минуси тогава ?!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 3
До 28 Тия , дето са ти сложили минуси - да ги питам - има ли опашки за бензин в блатната , или няма ? Що слагате минуси тогава ?!
отговор Сигнализирай
39
българин факир
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
абе нали бензина и винетките са скъпи , череши , ягоди и малини и те скъпи , доходите са ви ниски , кво стаа бе да го е..
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Отидете на Амолофи до Кавала - водата е с такъв тюркоазен цвят и чистота , каквито не сте сънували !
отговор Сигнализирай
37
ха
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
е тва кво ни интересува ?!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
А , пък наште мутренско- герберастки хотелиери и ресторантьори пак реват - 40% по- малко туристи , ха , ха ! Скоро и аз поемам към Гръчко , нищо , че има опашки на границата !
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Е защо не искат на бетономорието залята с мазут? Много помага за гладкост на кожата
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
Някакво ново гърчеене настъпва. Ако не хвалиш Гърция колко хубаво, евтино, чисто и учтиво било значи не си българин.
отговор Сигнализирай
Новини