BGONAIR Live

Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Само в БГ май е имало репресирани фашисти още по време на Втората световна война.
отговор Сигнализирай
10
Далай Лама
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Всички ОДС-ета , ГЕРБ-рета, БСП-ета и прочее -ета , да *** ! Вече 37 години не можем да излезем от калта заради техните кражби и некадърност !!! Няма ли поне един патриот-българин , който да каже Баста !" и да ги окошари до един за злоувреждане на Родината ??? Кога ще видим поне един истиски българн на власт ???
отговор Сигнализирай
9
пияница мистик
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Веселинъ7112136860 === Ами значи излиза, според написаното от теб, че нас винаги са ни "освобождавали" украинци, татари, тюрки и казаци и Русия и СССР нямат нищо общо с нашето освобождение :))) Ами тогава нека да признаваме украинци, татари, тюрки и казаци за нашите истински освободители и да плюем по тези измамници руснаците, дето си приписват такива заслуги :)))
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Един заблуден по малко
отговор Сигнализирай
7
Веселинъ7112136860
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Някой по-долу е написал ,че този индивид е бил тормозен от шестгодишна възраст от руснаците. Това няма как да е истина! Ще докажа! Всеки може да провери кои части ,от кои региони и с какви етнически характеристики влизат в България както по време на Османската империя,така и през Втората Световна уж да освобождават!!! НИТО ЕДИН ЕРНИЧЕСКИ РУСНАК! ВСИПКИ СА БИЛИ УКРАИНСКИ ТАТАРИ , ТЮРКИ КАЗАЦИ И СРУГИ ЧЕБУРАШКИ! Да измрат всички политици от тридесет и пет години насам! Никаква жал! Тежка пръст!
отговор Сигнализирай
6
Почивай в мир!
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 13
Един от българите,тормозен от 6 годишен от руските изверги
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
Не дращете глупости за човек,който не познавате!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Всички от СДС 1990г бяха агенти на ДС. Тогава ги баха мобилизирани да участват в изборите и станаха депутати от ВНС,където бяха Опозиция на бкп.Му ха хаа,Опозиция......
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
2
Ххх
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 6
Страхотна новина.Вместо да ни занимавате ежедневно с Украйна.Смоделяййте когато някой политик ритне камбаната.Това неимоверно ще преповдигне настроението на всички българи.
отговор Сигнализирай
Новини