BGONAIR Live

Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
Ни можи да бъди...
преди 8 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
...А също така в алинея 2 изрично се посочва, че никой не може да бъде сниман, филмиран или фотографиран без неговото знание или без неговото изрично съгласие", твърди юристът. Браво бре. Улиците, пътищата, заведенията, фирмените офиси, магазините, държавните учреждения В МНОГО ТАКСИТА дори и частни домове е ПЪЛНО с камери които снимат, записват и изпращат в интернет. Никой не можел да бъде симан. Я пак. Искам да видя някой който влиза в магазин и иска камерите да бъдат изключени заради алинея 2
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 15 Не харесвам 3
Тоя бклук бакшшиша е за съд. А БГ НАРОДА с намаляването става все по-***. Момичето не е могло да плати на секундата поради паднала батерия, 20 сек. по-късно е платила, какъв му е проблема на бакши? Той сигурно никога не се е напивал, по-голям светец от папата.
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен98 След 50 читавите хора вече са си подсигурили остатъка от живота при всякакви обстоятелства. Не виси по стоянките и със сигурност не чака някой да го "вземе" на работа.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 19 Не харесвам 3
Третокласен търсач на зрелища. Защо не пусне клип с нещо с което да е полезен за професията. Защото нищо не умее и е безполезен ***. Сега ще си понесе последствията. Случая е елементарен от правна гледна точка.
отговор Сигнализирай
109
Христо Христов
преди 8 часа
Харесвам 4 Не харесвам 15
ах фашиската мрасна напиласа ходи циала вечер дасе чекне и после питат що ги бият???? е заради това ги бият тая не е хванала една манджа да зготви само се напива и тарси маже с пари с наи голямите коли и покупки нали ги виждам дартите моми на касата в била почвад дасе чекнат само за оня с наи голямите пикупки
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Шок бомба момиче се разплака в такси
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 16 Не харесвам 3
Когато човек пие, т.ябва да си хване такси или градски транспорт, не да шофира нашльокан. Браво на момичето. А това дъно си намери майстора най-накрая.
отговор Сигнализирай
106
Бай Хой
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 8
Да живей демокрацията и деградацията на нацията....,,.да остане безработен,, за сметка на пияна дрогирана п...ла ...защото,,не може да се докаже ,,че е била такава ....и най вече жаждата за ,,слава ,, у тик токъ....и двете страни нямат морал ама трети съдят и бесят.....
отговор Сигнализирай
105
Х
преди 8 часа
Харесвам 4 Не харесвам 9
в момента в, който се напиеш навън ти трябва да приемеш, че никой няма да пази срамната ти тайна.... Пийте си по домовете.
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Скандал момиче плаче във такси
отговор Сигнализирай
Новини