BGONAIR Live

Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

162
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 9
"Българка" и "мopaл" са оксиморони.
отговор Сигнализирай
161
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ако някой направи така на дъщеря ми, му чупя жалкия врат! Аман, от необразовани "хора от народа" . Трепане за вас!
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Пopegнa uзлaгaцuя и noзop за българските жени.
отговор Сигнализирай
159
Кауфландец
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Майката и бащата на таз невинна мома , що ли мълчат? Толкова ерудирано, непринудено, приветливо и невероятно съвестно момиче, пък така да му се случи! ХАХАХАХХАА
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
Че, кой не е припадал в такси, нали, затова хората излизат вечер! Забравихте 90те, кви ги правихме, сега децата са много по добре, от нас тогава. Лицемери долни!
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 7
Да кажа на адвоката, че момичето се е поставило в негативна светлина още с влизането си в кръчмата. От друга страна какво да очакваш от нискообразован бакшиш
отговор Сигнализирай
156
До 155
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Па викаш бачкотещите баачкери, като тебе, дето са над 25, сте идеали. Хахахаххахахах тотал щета сте!
отговор Сигнализирай
155
паз този
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Съгласно чл. 32, ал. 2 във връзка с ал. 1 от КРБНикой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.Да го съди и да започне да бачка за нея!
отговор Сигнализирай
154
Ада на чебурашките
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: Математик 155. И къде е вината на момичето? Че е заспала в таксито? Буйствала ли е, заплашвала ли е, не си е платила? Не може да си толкова плосАк.
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Купил си е преди два месеца нова кола бакшиша! Демек, добре е заплатен Tiktokara
отговор Сигнализирай
Новини