BGONAIR Live

Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
ДЕМОКРАТ
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
УМНИТЕ И КРАСИВИТЕ ИЗРИТАХА ДЪРТИТЕ, КРАДЛИВИТЕ И УРОДЛИВИТЕ МИЛИЦИОНЕРИ ЗАВИНАГИ
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Министре и дупетате много но работници нема.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 18
Бойко, наистина чакаме да се върнете на власт, защото тези регресисти хептен ще ни закопаят. Некадърни и мързеливи са до немай къде!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 4
Бочко стана на 66 или 67 години, но не се накраде ве!
отговор Сигнализирай
33
Банкеръ
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
Борисов изплиска легена,щял да управлява пак.Нямам идея как може да стане това.Те хората му се разбягаха,поне тези които имат акъл.Мен повече ме притеснява факта,че на Румбата хората са по нагли от Борсовите Калинки.Досега не са направили нищо за да върнат парите усвоени от ББ поне в Барселона,магистралите,Правец Чаира и т.н.Инак на приказки,като тях няма,не е имало,няма и да има.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Умно красивите вчера започнаха акция препиране на Борисов част поредна
отговор Сигнализирай
31
Веселинъ7112136860
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
Тиквата! Прякорът му идва от любимият на Борисов Бехар Израел .Този прякор ,както доказах още преди години,идва от химна на Израел ,който е Ха ТИКВА ! Ха ТИКВА на иврит ще рече НАДЕЖДАТА. Борисов бе поставен да управлява в България от ЕВРЕИТЕ Симеон Сакскобурготски,Владимир Путин,Реджеп Тайип Ердоган и Израел. Това е истината. Част от втората част на истината е,ще Путин не е Етнически Руснак,а тюрк евреин,който нихилира Етническите Руснаци от името на Етническите Руснаци.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
И после щя поиска да нулираме прехода и да започнем от начало!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Бай Ставри ли ще начело на алтернатвиното правителство?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
АКО НЯКОЙ ВИ ИСКАШЕ ЩЯХТЕ ДА УПРАВЛЯВАТЕ СЕГА.
отговор Сигнализирай
Новини