BGONAIR Live

Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
тоя
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
толлуп си въобразява че пак ще управлява. И най-простите разбраха обаче, че е некадърен.
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тоя бивш пожарникар-милиционер буквално умря за 4 месеци, че не е във властта и нямаше начин да бъде на яслата. Сега, още ген.Радев (истинският генерал, от кариерата, а не такъв, когото от майор царедворците произведоха в ген.-майор) е на власт, Боце вече точи зъбите да управлява. Няма да станеш премиер, Боце, и дано никога не станеш, вече няма какво да се краде! Тя, твоята, да пътуваш с джипа и да хвърляш пари на хората през прозорчето на вратата, вече свърши. Ти и такива като тебе ни разсипаха
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
И кой ще ви избере?
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
Баце,освен за майтап,за друго вече не ставаш.Седни си на четирибуквието и се моли да не дойде читава съдебна власт и да те прати където ти е мястото.
отговор Сигнализирай
113
На бръснаря брат му
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Гербаджия ще може евентуално да гради, когато някой ескимос си купи хладилник и щастлив го сложи в иглуто си. Ако недай боже крадливите граждани почнат да управляват, земята със сигурност ще тръгне да се върти обратно.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
Искаме още мантинели от фолио за шоколад.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
А намагнитения Горанов,който крадеше за него ще му е финансов м-р,а теменужката заместник.Божееее!
отговор Сигнализирай
110
Демократ
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 8
Радев няма да издържи дълго, вече започнаха протестите, скоро всичко ще се върне както си беше преди и в България отново ще има демокрация. Демокрацията е най-добрата система, най-доброто за България. Ние българите обичаме демокрацията.
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 7
Бойко, бате, връщай се, че тоя пропутиняр, ще ни вкара в беля!
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
Боко беше смъкнат от власт от собствените си западни господари, щом те са решили, че няма да е той вожда, така ще е, всичко останало са празни приказки
отговор Сигнализирай
Новини