BGONAIR Live

Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Кой с фалшиви цифри, тичаше и бързаше да натресе еврото в Бг, а? ей тая мутренска счетоводителка, стрина Нуша и сега заради тях сме на този хал. Тая нали беше министър на енергетиката и плещеше смехории, а от сградата на МЕ свали врачанския камък/който сигурно отиде за нечия къща/ и я облепи със стиреопор. Крадяха всичко, от всякъде. Тоя на НЕК е от тяхното котило и е същия.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 17 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Не могат да изчистят вашите бакии
отговор Сигнализирай
18
На бръснаря брат му
преди 19 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тая спокойно може да се бори за приза Баш Некадърник в Народното Събрание, но ще и го вземат под носа заради отчайващата и некадърност.
отговор Сигнализирай
17
Ха-ха
преди 20 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ха-ха , кой да ми говори за бягство от отговорност , въобще за отговорност ! С фалшификация на показатели бързо-бързо ни натресохте еврото , за да пипнете милиардите , обезпечаващи валутния борд , както и хилядите още кражби за милиарди , навсякъде , където бутнеш ! Сега мадам "устна фунийка" (професионално изкривяване) взе да разбира и от омагьосани кръгове ...
отговор Сигнализирай
16
Да си оправи прическ
преди 36 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да си я оправи. Не стига, че е неспособна, а и смехотворна жена. Да си оправи поне вида, акъл явно не може да й дойде.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 39 минути
Харесвам 6 Не харесвам 2
Най-големите виновници за целия хаос и беззаконие
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 46 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Може да очакваме, че с малка част от откраднатите стотици милиарди, мутрите ще купят някои от тези 131 депутати на ПБ и ще хвърлят България отново в хаос.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нали като приемахте еврото основната ви теза беше по ефтиния паричен ресурс кво мрънкате
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тези от ГЕРБ всичките са за затвора. Започнаха да управляват с некадърност, към която веднага добавиха престъпност, наглост и се отдадоха на грабеж и разправа с конкуренцията използвайки държавата за бухалка. Всичките правителства на ГЕРБ са голям провал, а тази е една от най-некадърните министри на финансите.
отговор Сигнализирай
11
Те
преди 52 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Крадците викат дръжте крадеца.
отговор Сигнализирай
Новини