BGONAIR Live

"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
анонимен
преди 17 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Така де, реформата се започва от пенсионните фондове... За силовите министерства, там е друго, заплати, пенсии, телкове и т.н....
отговор Сигнализирай
43
АНОНИМЕН
преди 20 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
До пенсиите ли опряха?Големи въ,шк..ари да не ги обиждам по лошо
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 22 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Поредни милярди за фирми и банки дето пишат некви докладе.Ама тогава дупетате и министри ще бачкат без заплати щот за кво са там кат дават парата на други.
отговор Сигнализирай
41
Петър
преди 33 минути
Харесвам 9 Не харесвам 0
Пълна подигравка с пенсионерите
отговор Сигнализирай
40
Ром"с
преди 36 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
Асенчо и Кирчо с тяхното ПП и ДБ заталачиха всичко в таз държава и особено там където са финансите ...от незнание ли ,от самоуверност за голями специалисти в макроикномиката ли ,от лични облаги,а може и изпълнявайки нарежданията на олигарията у нас... и вкарвайки ни ЕВРОТО и инфлацията (Кирчо да излезе сега и да каже какво стана..че няма нищо да поскъпне ..сега чувам ,че дава акъл на Радев да слушка икономическия гений -Асен пандората Василев ..то и баба знаее 200 с кредити и заеми ...
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 43 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
ГРЪЦКИЯТ МОДЕЛ Е НА ПРАГА НИ. СТЯГАЙТЕ СЕ ПЕНСИОНЕРИ, ЗА ОТЛИТАНЕ!
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 45 минути
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тия пенсионираните военни, полицаи и доносници, влачещи пенсоя и заплата, от себе си трябва да започнат разследването
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 46 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
ОДИТ НА ТЕЛКОВЕТЕ!!! Само от фалшивите телкове държавата ще спести милиони. Има толкова uзмет с фалшиви телкове, че свят ще ви се завие. А има и такива, които буквално се нуждаят от телк, но не могат да се доберат. Пълно е с pомu с фалшиви телкове.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 46 минути
Харесвам 13 Не харесвам 0
Отново До същите имам приятели полицаи които работят и получават пенсия с гордост казват нищо не работя Чакам да дойде sms за превод на парите и с още по-голяма гордост заявяват ще съм така докато ме държат не ми дреме
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 48 минути
Харесвам 8 Не харесвам 1
До неграмотниците от прогресивна България пенсията е заместващ доход замества заплатата тогава когато си дал вече всичко от себе си така че не е нормално да се получават и двете който може да работи да работи
отговор Сигнализирай
Новини