BGONAIR Live

"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 18 Не харесвам 3
Направете одит на психическото здраве на всички русофил в България
отговор Сигнализирай
28
Позор
преди 2 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
До пенсионерите ли опряха и тези....
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Радве мачка наред и скоро почватнПОКАЗНИ РАЗТЕЕЛИИИ! Крадцииии! Децата ви ще избоят, пооосле ваааас аа аха ха ха ха!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Намалете си заплатите събранието и администрацията!!Пенсионерите и майките ли са Ви проблема?!Хрантутници !!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 20 Не харесвам 2
Действаме всичко да е балансирано, каза гълъба. Нашите заплати 6 хил евро, вашите пенсии 200. Трябва да има баланс в природата.
отговор Сигнализирай
24
Сега
преди 2 часа
Харесвам 16 Не харесвам 4
Махнете ранното пенсиониране и работещи пенсионери и такива с телк от мвр,мо,полиция и пр.паразитни структори.
отговор Сигнализирай
23
Ужас
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 7
40 години 400 000 държавни служители източват бюджета,защото някой е решил те дане плащат лично осигуровки в НОИ, а да получават големи пенсии и обещетения от там.И така обрекоха нормалните пенсионери на мизерия.Такова чудо и по времето на социализма е нямало.
отговор Сигнализирай
22
ВОЕННИТЕ ПЕНСИИ
преди 2 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
АМИ ЧЕ ВИЕ ВЗЕМАТЕ ТАВАНА НА ПЕНСИИТЕ, НАЙ-ВИСОКИТЕ.. СЕГА КАКВО ЩЕ ОДИТИРАТЕ - СЕБЕ СИ ЛИ..???
отговор Сигнализирай
21
изкукал ПБ пенсионер
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Не ме интересува пенсията. Да има за двулитрово пиринско и кренвирши на мен ми стига. Ще измизерствам дружбата с братушките, та да помогнем на россията и да има държавата за Боташовата сделка. Ура, вечна дружба.
отговор Сигнализирай
20
Жоро
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
В други европейски държави , който е пенсионер и работи му се плаща пенсия а само заплата! Като не работи тогава се плаща пенсия!
отговор Сигнализирай
Новини