IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия и Гърция подписаха за "Турски поток"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
финансов гУрУ
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Смело теглете пари от гръцки банки и нема да се плашите, на фалирал пари се не връщат
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Първо гръцката тръба ще е на такова място, че за нея могат да се вържат още няколко други - от Сирия, от Кипър, от Турция или от самата Гърция, ако открие собствен газ. За нея тая тръба е инвестиция. На Южен поток беше закачена само Русия и никой друг. За нас Южен поток щеше да бъде само едно самоцелно набутване, колкото да платим една част от инвестицията на руснаците.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До ПешкоМного искам да видя селска хитринка на Българите!
отговор Сигнализирай
83
Шоп
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До попитай на тиквоний Тоест какво ми казваш с това? Нека вземе. Нали и ние искахме да вземем, но руснаците се опънаха.
отговор Сигнализирай
82
Пешко
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
До ШопЕдва ли ще се съобрази. Целта на Русия е да не спазва изискванията и за целта преговаря с държавите поотделно, та ако може да изкяри и да внесе смут. Да речем, че Русия подпише с Гърция, ама не подпише с Турция - дава заем на Гърция, строи газопровода и после и Гърция и Русия чекат, а на Гърция й текат лихви по заема. С други думи това е поредната селска хитринка на гърци и руснаци, ако може ЕС да клекне нещо, че положението и тегаво и в двете страни
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Този газопровод ще играе стабилизираща роля в региона. Реализацията на проекта не е насочена срещу никого, напротив, обединява всички региони, през които преминава, каза гръцкият министър на реиндустриализацията, околната среда и енергетиката Панайотис Лафазанис.
отговор Сигнализирай
80
попитай на тиквоний
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До ШопГърция ще вземе от Русия кредит за строителството на продължение на Турски поток, посочи Новак.Мощността на съоръжението в Гърция ще бъде 47 милиарда кубични метра, добави той.
отговор Сигнализирай
79
ййййййййййййй
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
йййййййййййййй
отговор Сигнализирай
78
Шоп
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Ако Русия се съобрази с европейските изисквания при строежа на този газопровод, това ще е предателство към България. Защото за нас не пожела да направи този жест.
отговор Сигнализирай
77
Пешко
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До юююююююююне знам, цитират се разни мастити съветски икономисти, политици и спецове
отговор Сигнализирай
Новини