IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българи арестувани за продажбата на бебе в Солун


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Без съмнение
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
100% *** /турска/ работа.
отговор Сигнализирай
14
ХА ХА ХА
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
"хубава работа" АМА ***(турска)
отговор Сигнализирай
13
4
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
12
ГУРБЕТЧИЯ
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
АМИ ХОРАТА ПРАВЯТ СЕЛЕКЦИЯ НА БЪДЕЩИТЕ РОДИТЕЛИ НА ДЕЦАТА СИ ! ПО-ДОБРЕ ЛИ ЩЕ Е ДА ГИ ОСТАВЯТ НА ДЪРЖАВАТА ,А ТЯ ДА ГИ ДАДЕ НА ГЕЙ ДВОЙКИ ?!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
"...на двама полицаи под прикритие.Униформените се представяли за семейна двойка "Но за гей двойка ли става дума?... В Гърция разрешени ли си еднополовите бракове включително и на полицаи? ;)
отговор Сигнализирай
10
9667
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 13
Когато стане дума за, например изучаване на ... влашки ... в училищата, българите надигате вой "всички български граждани са българи, какъв влашки?!"Когато някой от вас се издъни в чужбина, тогава запявате песента "ама какви българи са те - *** са, или турци!!"Не е ли вече крайно време да се решите, кой какъв е от българските граждани?
отговор Сигнализирай
9
Вуте
преди 12 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
Само когато гъркините започнат да проституират и да си продават децата в България и гърците да плячкосват банкоматите у нас, ще повярвам че сме по добре от тях!
отговор Сигнализирай
8
писна ми
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
Колкото си ги мразим, журналята правят така, че още повече да ги намразваме. Защо е необходимо? Кому е нужно да наричаш *** български гражданин? То е все едно да кажеш "растението в градината", но да не става дума нито за цвете, нито за зеленчук, а за плевел. Докога ще отказваме да наричаме нещата с истинските им имена?!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Българи ????????
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
в това няма нищо лошо, всяко *** изведено навреме от социалната си среда има шанс да стане човек. Къде е БХК ?
отговор Сигнализирай
Новини