BGONAIR Live

Путин се похвали с успех с ядрените въоръжения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
НАТО скоро ще влезе в музея на историята.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ама гей-дружинката тук така нахъсано плюе по Путин и Русия все едно Русия е на границата на САЩ ,а не е обратното.Човека ви го казва ясно ,кратко и точно-ЩЕ ВЗЕМЕМ ВСИЧКИ МЕРКИ .Коя точно от тези три думи не ви е ясна.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Пет години след като му е присъдена нобелова награда за мир патологичният масов убиец Барак Обама вече е бомбардирал 7 държави и е убил десетки ако не и стотици цивилни жени и деца. Сирия, Ирак, Афганистан, Йемен, Сомалия, Либия и Пакистан изпитаха ужаса от бомбардировките на американските бомбардировки.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
русия няма бъдеще
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
НАТО обезумяха в последните 10 години. Толкова много държави разрушиха, че спрях да ги броя.
отговор Сигнализирай
79
анти русия
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Анти САЩ русия ни налага разбойнически формирования с монополен статут на пазара и стремително се мъчи да ни превърне в губерня Като Волжка България такова нещо е нетърпимо от *** пръкнала се от няма и 400 години
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Краварската паcмина не може да направи нищо срещу Русия. Путин ги направи за смях.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До Анонимен 140 пак *** тези на идиотската руска пропаганда АКО НАТО води информационна ВОЙНА ще я ВОДИ В руската *** не в БГ тук няма какво да постигнат ПО скоро хибридите ги мъкне путин за да защитава бандитски образования стил лукойл Нищо чудно че русофобията расте
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
И такааааааа!!Кой води информационна война??Засрамете се бре!!Ден не минава без статия за Русия,Путин,руснаците,руската лошотия и зло............!!Да му писне на човек!!И колкото повече пишете ефектът е обратен!!Толкова повече стават привържениците на Русия,Путин и руснаците!!Парадокс,но факт!!!Вместо да им избодете очите им изписвате веждите!!Ххахахахахаааааааааа!!!
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Всичкото педроатлантик да се готви за парада. Затягайте прашките.
отговор Сигнализирай
Новини