IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Епископ помоли Тръмп за милост за ЛГБТИ общността, той си тръгна ядосан ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 3
Ето ви пример защо не трябва жени да се допускат да служат.А папата тръгна по този път, като почна да назначава засега жени за министри.Протестантите в САЩ са изпуснали всичко, а Тръмп му се залагат постоянно капани.Все повече започвам да харесвам нашия патриарх, макар костовистите да взеха мерки с новата си православна църква.И тук се залагат капани.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Aйge мooлa тu ce... Heмa нyжga...
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 0
Добре е отиграл нелепата ситуация. "Милост за ЛГБТИ общността".. Ха-ха, изплискаляци глупави, не се ли виждат колко са неадекватни?!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 2
Тръмп е мъжкар, епископът много е сгрешил, освен това е Божи човек и за него трябва да има само Адам и ***.:))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Но никой досега не е адресирал нито веднъж проблемът както трябва! Дори лекарите! Все едно хал хабер си нямат как така едно момиче иска рязко да стане мъж, или едно момче - жена. Аз нямам никакво съмнение, че е така. Виждал съм го. Знам. Няма и много литература по въпроса, защото това вече не е наука, а политика!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 4
На трансджендър деца ме загуби! Момичетата, които искат да са момчета, и момчетата, които искат да са *** - всички до едно са били жертва на насилие от момчета или мъже. Познавам такива случаи от деството си, и от двата пола. След насилие от страна на мъже или други момчета, искат да станат или като тях, при момичетата, или някак си загубват онова, което трябва да се превърне в мъжественост. Тези деца имат нужда от терапия, а насилниците - от затвор, даже бих казал смърт. Не от смяна на пол
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 4
Каква милост, да останат с привилегийте ли?!
отговор Сигнализирай
9
Коста Мутрофанов
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 29
Копейките са 4ти пол защото получават надници от Кремъл.
отговор Сигнализирай
8
Христо Христов
преди 2 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 2
Авторката, спонсорирана от Брюксел, отново пише лъжи!
отговор Сигнализирай
7
Хетеро
преди 2 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 1
Тоя "епископ" явно не е чел в Библията, Шефа му какво е казал за мъжете, които си лягат с мъже и за жените, които си лягат с жени. Мхммм епископ, епископ, най-ми camaнucm!
отговор Сигнализирай
Новини