IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

САЩ с мерки срещу Украйна след скандала Тръмп - Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Прави се на *** да му отпуснат денги, ама тия не са дедото къде не знае къде се намира
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
С жалостиви викове по форумите и подкрепа то вида "аз съм с вас" не става. Айде в украинските окопи.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
РФ и САЩ ще пердашат Европа и Украйна на почивки.
отговор Сигнализирай
77
Чорапа ме
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 17
Вбеси. Тръмп открито обяви война на Украйна и застана на страната на Путин. Пилота прегърна Путин. Трябва да обясни неадекватно си изказване. На номера на американците с доброто и лошото ченге се върза само Радев. Зеленски демонстрира гръбнак. Борисов май не чу новината! Мекотели.
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Е значи, зеленият чиляк вече се ууаака. Гледах го на срещата.
отговор Сигнализирай
75
Кравар Евроатлантик
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 15
Искате да кажете че великата руска армия може и да има някакъв шанс за успех след 3 години героично тичане по украинските полета?
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 5
Четете коментарите на безсилните и безпомощни клавиатрни русофоби и мислете как успяха да ни докарат до тук. Всеки има право да харесва или да мрази някоя държава. Но, когато емоцията и омразата се превърнат в държавна политика, тогава ще имаме сериозни проблеми. Политиката на ЕС е русофобия и нищо друго. НИЩО. Няма социална политика, няма иновации, няма инфраструктура, няма енергия - само и единствено русофобия. Ами сеге ще си патим всички от това.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 3
Това е сигнал за евроидеотите.
отговор Сигнализирай
72
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
УКРИИНЯ БЕШЕ СЦЕНА ЗА ЗЕЛЕ И ТОИ МИСЛЕШЕ ЧЕ ЦЕЛА УИРОПЯ ШЕ МУ СЕ РАДВА ! НО ! УИРОПЯ ШЕ ГО ЗАБРАВИ СЛЕД 5 МИНУТЕС ! ШО УИРОПЯ Е НУЛЯ БЕЗ АМЕРИКА !
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
Тоя веннолюбец Зеленски ще съжелява жестоко за недалновидното си поведения, но явно наркотиците са му нанесли непоправими щети на мозъчето. Баш на Тръмп да му държи такъв тон и да не му се подчинява е доста глупаво.
отговор Сигнализирай
Новини