BGONAIR Live

Личното богатство на крал Чарлз ІІІ е нараснало до 640 млн. британски лири


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Иван
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колко да е богат. Има колкото за приличен нов самолет. Ако има и кеш може да си позволи почивка в Велинград .
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: аметанААд няма. Това са приказки за плебеи, за да си трайкате и да разчитате на възмездие свише, докато ония горе вършат каквото си искат.
отговор Сигнализирай
27
аметанА
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Дали на ковчега му ще пришият джобове, за да ги отнесе в Ада ?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен22 Че няма да отнесем нищо на оня свят, няма. Но преди това ще живеем, ще се радваме на просперитет, благоденствие, ще се развиваме личностно, професионално, финансово. Зад това стоят човешка воля, характер и култивиране на определени качества. А останалите....... Останалите пробутват безсмислени философщини за живота, от който не са видели и научили нищо.
отговор Сигнализирай
25
дедо
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Много ясно, че ще нарастне. Нали е крал. То и при нас крадат и техните богатства също нарастнаха и то с много.А някои като Шиши, които пък спестяваха от закуските (на другите), станаха като недвижимо имущество - декар, декар и половина.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Егати и беднякът! Направо го съжалих! Аз викам да започнем една кампания с СМС-и за британския монарх. Срамота........
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Дъртия ,за нищо правене гони милиард.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Конфискация, народен съд - и на Гилотината като Краля Слънце :)))
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ковчезите джобове нямат. Не 640 милиона, ами 640 милиарда да събере, няма да занесе нито един цент на оня свят. И в златен ковчег да го погребат, пак ще изгние вътре. Преди хилядолетия са погребвали египетските фараони с всичките им златни прибори, чинии, каляски, столове... Накрая живите крадци прониквали вътре и ограбвали всичко, дори мумията. Самите фараони нищо не взели на оня свят.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пчеличките му бачкат, за да има парички човекът.:))
отговор Сигнализирай
Новини