IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бъдещето на съвременната война се гради в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
Ха ха ха
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Щерев май си си забравил розовите очила с които си бил на Прайда. Украйна НЯМА бъдеще. Никакво. JPMorgan излезе със становище че е много вероятно възстановяването на Украйна да не се случи. Изобщо. Те от 3 години НЕ КУПУВАТ украински облигации. Според експертите им интереса на големите компании за участие в следвоенното възстановяване на Украйна е почти никакъв. А вчера съобщиха че най-големия в света инвестиционен фонд BlackRock напълно са спрели да търсят инвеститори за Украйна. END...
отговор Сигнализирай
76
Щерев
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Украйна има бъдеще, Русия живее с миналото защото няма бъдеще ха ха ха
отговор Сигнализирай
75
Разбирам, че Украйна
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
ще се развира като универсален производител на оръжи, което смята да продава на НАТО! С други думи тези свинчовци залагат на война за в бъдеще! Нещо цивилно не прочетох, само елиминиране, отдтрелване и.т.н. На такива е най добре да не се разрешава да се размножават!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
А бъдещето на съвременния мир някъде градят ли го? Май войните са им приоритет.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: Христо Христов преди украйна да бъде ликвидирана вече и у нас върви твърдо да бъде окончателно изкоренена червената плевел.Либерализма от който се възползвате безнаказано да сеете проруска агресивна пропаганда май скоро ще свърши
отговор Сигнализирай
72
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 82.Абе учен,ти България на Пиринска,Шопска,Влашка,Тракийска и пр. ли я делиш,че драскаш за граждански войни или да се делним на държавици по области
отговор Сигнализирай
71
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До 81. СССР с всепризнатите от цял свят най красиви градове Ленинград (Санк Петербург) и Москва ,а ти в керпичина къщичка отпреди 1944
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: Българин. Влез в туба и напиши рязанский Сахара за да погледнеш как руснака си намира повод да нахлуе в чечения за втората чеченска война.Виж какъв зор е било в малка чечения за непобедимая.И ако прочетеш това ще разбереш чий го търси рашиста там и защитава руско говорещи.Ами самия пригожин преди да го утрепе путин как гневно каза че тази война е изфабрикувана в кремъл
отговор Сигнализирай
69
Червен съсел
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: Христо Христов ристьо я ни просветни какво е бъдещето на кремълската хунта.Тя харчи за тая движуха по думите на путин 40% и отгоре от бюджета си.Е при това темпо колко и даваш преди да рухне.Сссре харчел 10% за въоръжаване и искаш ли да видиш какво е представлявал ссср 1999г-2000г.Влез в ютуб да им се накефиш.
отговор Сигнализирай
68
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 79.Кафява чу.мо,то тази война е раздухана от Байдановска украйна именно по тази причина,за да заобиколят Русия с фашистки бази отвсякъде,а да те питам теб ку.ха кратуно за къде е православна България без Русия,ти явно искаш чал.*** на кратуната си
отговор Сигнализирай
Новини