IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

„Сталин живее във вашето ДНК“: Руски тийнейджъри сглобяват дронове "Шахед"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
Нищо, ама абсолютно нищо ново под слънцето в необятная. Както е било при Ленин, Сталин, Брежнев, същото е и при Путин. Добре, че поне за малко поживяха като хората при Горбачов и Елцин. Но точно за това ги мразят в червата, защото са ги лишили от скотското им съществуване и им приотворили малко вратите към света.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
78 убити на за 250 кв метра напредък толкова от путинистите Първата световна цифрите за руската армия са съответно 49 трупа за 310 метра
отговор Сигнализирай
67
Petko
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Работят децата за Родината !!! У нас колко ще са 0%
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тик-ток предизвикателство за европейчетата: Сглоби дрон за чичо Зеленски.
отговор Сигнализирай
65
история
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нагледно какво представлява руската ***.....
отговор Сигнализирай
64
урсУлица
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
урсУлица: страхотна статия бабини мои, толкова хубава публикация - моят дедо Паул Йозеф Гьобелс дори не би могъл да отрази във великите години на АХ, гут гемахт!!!
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
а някога тоя завод строеше самолети а сега при путин заместители на ракети
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
0,3% Другари толкова е руския напредак в Украинска територия от както сменихте Дворников преди 3 години ИЛИ девет КИЛОМЕТРА НА НАЙ ОСПЕШНИЯ О4АСТЪК СРЕДНО ПО 4 КМ Резултат мизерен за ПСВ дори и по крайно мизерните руски стандарти С цената на 400 000 убити и осакатени и 70% железарията на ссср дето е дяла половеин век ... и ми разправят победа .
отговор Сигнализирай
61
ptica
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: ТРЯБВАНе знам за Макрон и другите, но нашите ***..са ги пуснали МАСОВО по нашето море, уж конкурс, уж международен, уж деца, че с тях учителите, родителите и т н и т н - абе хайоллу, колко пъти да ви кажем ИЗОЛАЦИЯ, пълна изолация като тяхната наглост.
отговор Сигнализирай
60
Д-р Тренчев
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
А на тези руски тинейджъри направиха ли им cююююети, щом са шахеди?
отговор Сигнализирай
Новини