BGONAIR Live

Критики за Тръмп от САЩ, че е разпънал червен килим пред "главореза" Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Истина ви казвам
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Главорез е Нетаняху.
отговор Сигнализирай
29
ДртПрч
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 9
До: о т в р а т ! А нападението над Югославия от САЩ и НАТО през 1991 какео беше? А Ирак, Либия, Сирия... А ГЕНОЦИДЪТ в Газа?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
Я направете тая русофилска дупка една голяма натовска база и русофилчетата да метат плаца и да гледат гладни и тъжни, към Дунав
отговор Сигнализирай
27
о т в р а т !
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 12
Ако не сте виждали истински завършен подлец, Путин е пълна илюстрация на това понятие. Абсолютен подлец, който за първи път след ВСВ напада държава в Европа с цел отнемане на земя и суверинитет. Няма друг такъв пример.
отговор Сигнализирай
26
...
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Хубава снимка ! Тръмп изглежда, като да са му начесали Егото , а Путин палаво го гледа ! Срам и за двамата !
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 11
Горбачов, единствения добър руснак. А, Путаранкин ще свърши, като всички диктатори. Но, по гнусни животни от българските русофили, няма.
отговор Сигнализирай
24
Нане
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Що го величаете тоя тъпоъгълник рейгън бре, ако не беше предателят горбачов СССР никога нямаше да се разпадне.... ===)))
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Съвсем скоро Русия и САЩ ще подобрят отношенията си и място за военнолюбци няма да има.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Рейгън върти обороти в гроба
отговор Сигнализирай
21
ДртПрч
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
"Демократите" не са доволни, естествено. Страховете им се сбъдват, а дългогодишните им пъклени планове отичат в канала.
отговор Сигнализирай
Новини