BGONAIR Live

Мисията на Путин да дерайлира Украйна - влак по влак


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Наследственото гараджийство е вероятно геномен дефект.
отговор Сигнализирай
112
ТРИТЕ ПЪТЯ НА зЕЛКАТ
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Именно! Мисията влак след влак. Чемотан - Влаквзал - ЦеленаПрекопал - КокаЗаГрюненШайзе Опаковал. . . . Трите пътя на Зелката: 1) Бримката от Хасан, 2) Калашника на Чушкопешко и 3) Палачинково завит по хитлеристки в Сибирско одеало напоени с Уралска нафта, провиснал от Днепърския Мост запален от къде краката бавно догарайки да усети ужасите на чиво изгорените Одестити в техниа ПрофДом през 2014
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Време е немският въпрос да бъде решен окончателно!
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
До 142 Лъжеш се! За Русия, за Путин живота на руснака е нищо, руснака е разходен материал за мечтите на Кремълските управници.Сам Путин им каза"По-добре е е да умрете на фронта като,, герой" от колкото от пиене на водка.
отговор Сигнализирай
109
Дръгливеца
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой е путин, бе! Коя е русия! Ако путин яхне дръгливата мечка, мое и скърши гръбнака, нищо че е едно джазве кокали!
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Хи, хи, хи яле ги тия двамцата където преди месец декларираха пред руснаците, че Купянск е завзет и даже покани журналисти да отидат на място да се уверят.Е, отиде един "журналист" пане Зеленски който под украйнският флаг и огромната табела,, Купянск и казваше на Путин,да дойде в Купянск. Хи, хи, хи.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Няма гаранция, че като си трениран като животно, няма да свършиш като такова Путин :)))
отговор Сигнализирай
106
Агент Мърдок ЦРУ
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Европа е 1 милиард население, Русия е едни 80 млн. Ще отидем, ще унищожим всичко. Дори Индия и Китай ще ударят рамо.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Русия няма да воюва с ЕС, ЕС не е Украйна. Русия няма да води там Специална военна операция, там войната ще бъде друга. Европа ще изгори за часове, не за дни без нито един руски войник да нахлува. Русия няма никого да пожали, цяла Европа ще стане на пепел. Русия не дава и пет пари дали ще умрат 100 милиона, 200 милиона или всичките 500 милиона европейци, ако това ще спаси живота дори и на един руски човек, за Русия човешкия живот е най-важното.нито с Германия, нито с която и да е страна от ЕС.
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
гаранция - Франция, Америка жъ плаща
отговор Сигнализирай
Новини