BGONAIR Live

Зеленски пожела смърт на Путин за Коледа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: КатяРазпаднала се е ценностната ви система ,а може би никога не сте я имала
отговор Сигнализирай
162
Катя
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
Днес празнуваме разпада на СССР. Преди 25г на тази дата се разпадна. За щастие на цялото човечество. Аз емигрирах в България. Дипломирах се лекар. Сега взимам 5 бона чисти на месец. В Русия щях да ги взимам годишно. Весела Коледа и дано Русия се разпадне.
отговор Сигнализирай
161
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
160
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 13
Руснаците като видяха че с комунизма не се получават нещата , решиха да минат към фашизма.
отговор Сигнализирай
159
Точен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
Който копае гроб другиму, сам пада в него. Си, Тръмп и Путин си знаят работата, Баба европа и зеленски с нея си отиват в небитието...
отговор Сигнализирай
158
Българин
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 3
Малкото останали заблудени, които се радват на това изчадие от снимката. Замислете се какъв трябва да си, за да пожелаеш смърт на някой на такъв светъл празник.
отговор Сигнализирай
157
ПЕТКО КАТЪРА
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Зеле явно иска Путин да си отиде и да дойдя Дебелохуев.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
А в Киев има ли все още ток и вода ?
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
158 напротив, в момента съществува съюзна държава с Беларус и има флаг като съветския, а ти се пръскаш от яд
отговор Сигнализирай
154
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Дано жената за Зеля да пръдне яко по време на родителска среща !
отговор Сигнализирай
Новини