IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски пожела смърт на Путин за Коледа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

144
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
За пред медиите, говори така. Всъщност , вътрешно в душата си, мечтае да продължи тази война, защото печели от помощта на Запада и янките, купува си имоти по целият свят, и сметките му нарастват. Собствениците на военните заводи у нас, и те се радват на войната, защото и те печелят от нея.
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Убиецът да ....знаете си! Амин
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Скоро ще си замине за родината и го е яд! Звънчето звъни за него!
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
140
Българин
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
Какво се случва с Трайчо Костов и стотици като него изпратили по заповед на Москва хиляди българи на смърт. И ако са доволни от наученото отново да защитават "братска" Русия.
отговор Сигнализирай
139
Еми
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: анонименЗа такива като него има специални наказания, където и да се намират. Жалко защото са млади хора подали се на пропагандата
отговор Сигнализирай
138
Българин
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 10
Русофилите безрезервно, първосигнално и безмозъчно защитават руските интереси така, както никога не са защитавали дори своите лични интереси. Само по себе си това явление е уникално и не се среща никъде по света. Но нека тези същества да се позаинтересуват каква е съдбата на русофилите в миналото. Какво се случва с българската партийна емиграция в СССР, каква е съдбата на съпроцесниците на вожда и учителя на българския народ Георги Димитров от процеса в Лайпциг.
отговор Сигнализирай
137
Да живее Украйна!
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Да живее Украйна, свободна и суверенна държава, независима от ЕС и САЩ, както и от народопредателя Зеленски.
отговор Сигнализирай
136
Агент Водка
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Путин отстъпи реда си за пукване на пожелалият му го.
отговор Сигнализирай
135
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
134 този не е българин. 28-годишен украинец, във видимо нетрезво състояние, вдигна на крак полицията в Банско, след като заплаши, че ще взриви хотела, в който е настанен. Е на виж ги, този крещял че е от Азов и щял да взривява всичко.
отговор Сигнализирай
Новини