BGONAIR Live

Зеленски пожела смърт на Путин за Коледа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 4
Не знам, какъв човек трябва да си, че да пожелаваш смърт на някой и то на Коледа.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 6
Тъпунгел ,какво друго да кажа. Т.п, самодоволен, фръцлив но не си дава сметка, че ако не бяха другите той отдавна щеше да е там ,където пожелава на Путин да отиде. Който желае зло другиму, то се връща към него. Не е нужно да се държиш като гадняр, това с нищо не помага, просто показва какъв си ти всъщност.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 7
Той ще пукне ама Зелето няма да е жив да го види.
отговор Сигнализирай
Новини