BGONAIR Live

Зеленски пожела смърт на Путин за Коледа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 25
Путин е за психиатрия. С едната ръка убива хора, с другата се мазни на Тръмп и го гали по егото.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Честита Коледа желая мир и благоденствие на всички дори и в Украйна
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
Зеленски никога, при никакви обстоятелсва няма да отиде на преговори с Русия. В Русия все още има кръгове, които смятат, виждате ли той е един клоун. Не, Зеленски не е никакъв клоун, Зеленски е среден провинциален актьор който се намира на върха на световна слава, и никога няма да се откаже от тази слава - посрещат го като герой по целия свят - Лондон, Париж, Берли, Брюксе, цялата еуропедеращина в Брюксел и 500 милиона редови еуродебили му се кланят, как може човек да се откаже.
отговор Сигнализирай
30
До 24
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да, да...не ги е мразила, САМО ИМ ИСКА ТЕРИТОРИИТЕ И ДА ГИ УБИВА. ПОЛУЧАВА СЕ РЕЦИПРОЧНОТО. КАКВОТО ПОВИКАЛО, ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО. АКО ИСКАШ МИР - НЕ УБИВАШ!!!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Зеленски в Брюксел: "САЩ казват, че сега не искат да ни видят в НАТО. Но това е засега - всичко може да се промени. Политиците се сменят: някой си отива, някой умира. Такъв е живота".
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Хубаво пожелание. Все пак и двамата евреи не ги интересуват Коледи.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
ВСЕКИ САТРАП РАНО ИЛИ КЪСНО УМИРА. "ЧОВЕК И ДОБРЕ ДА ЖИВЕЕ, УМИРА, И СЛЕД НЕГО ДРУГ СЕ РАЖДА!"
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Той и на тръм му пожела такова нещо преди дни не беше точно пожелание но беше някакво злорадство
отговор Сигнализирай
25
Нека да пукне
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
24
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
Русия никога не е мразила Украйна, руснаците никога не са скандирали по площадите "укаиняка на въжето". За тях украинците са братски народ, дори се смята че са един и същи народ. Ако руснаците мразеха Украйна, Украйна щеше да бъде размазана за 3 дни и нищо нямаше да остане от нея. Повече от три години русия харчи пари и руските войници рискуват живота си, за да не нараняват украинските цивилни.
отговор Сигнализирай
Новини