IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ирландски фермери протестираха срещу споразумението с Меркосур


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Лещарски
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Путин им е платил
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: 3 Прав си. Само лапат нашите фермери. Но все пак е абсурдно как за тях има стотици хиляди закони и разпоредби, които трябва да спазват, за да правят планетата уж по-зелена, а в същото време ЕС ще внася без мита от Южна Америка, където (за всеобщо щастие) фермерите не са ограничени по този начин. Не казвам, че е така, но ако ЕС искаше умишлено да убие земеделието в Европа, щеше да постъпи точно по този начин.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Фермерите в цяла Европа трябва да излязат по улиците на столиците си и да не се прибират докато не се измете тазиГняс която тероризира целия континент години наред - всичките урсули в затвора!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Париж,Брюксел ври и кипи от протести ,пребити мирно протестиращи ,целия ЕССР се тресе , платените центаджии ,скромно и кротко споменават само Ирландия . Де гиди лъжливи демократа ,сатанински изчадия !
отговор Сигнализирай
8
Ирландци
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Излизайте от ЭСССР - докато НЕ са ви напълно съсипали като България!
отговор Сигнализирай
7
Дядо Коледа
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не знам ти ми кажи. Сайтът оставя впечатление, че има много европоддръжници, а нито един не коментира споразумението.
отговор Сигнализирай
6
Дядо Мраз
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Колко много коментират новините за Русия и колко малко се вълнуват от драмата на еврофермерите.Патката на Путин ли ще ядете?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Тръмп ако ги поразбишка латиносите, меркосур сам че се откаже.:))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Това са некакви игрички подкокоросвани от Тръмп и МАГА. Защото Испания, Португалия и Италия нямат нищо против сделката с Меркосур.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
На земеделци не вервамДотаций, субсидий, грантове, не облагане с данъци и пак произвеждат по-скъпо от аржентинските и бразилски земеделци. Земеделците са най-големите машеници у ЕС.
отговор Сигнализирай
Новини