BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
добра беше американската операция, чиста, без излишни жертви и разрушения! нищо общо със спец. военна Аперация на путин
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Като се разбере кой лапна 50-те милиона долара, всичко ще стане ясно.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
руснаците взеха парите на венецуелците, пратиха си боклучавите оръжия и толкова.
отговор Сигнализирай
29
Еврокоптер
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 11
Щом руския аресенал е провален, защо всеки ден еврогeете вият, че Русия ще ги нападне? Как така хем нямат оръжие, хем ще ги нападат.
отговор Сигнализирай
28
Мачкай русофили
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 11
Добре, че избрахме НАТО и САЩ а не предателската Русия
отговор Сигнализирай
27
муахахаха
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
До: анонимен 16 Ти, кьорав ли си или ДА!? Не гледа ли как за по-малко от 3 минути удариха и скапаха противовъздушната им оборона Сделано в СеСеСеРе и надупиха Мадурака. Докато се усети *** бе в Ню Йорк. Путангенсът да се учи, но надали...
отговор Сигнализирай
26
Малко за политика
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Позорно е поведението на Венецуелската армия по време на нападението на САЩ. А оръжие са имали. Подразбра се, че Русия даже им е доставила ЗРК С400, и с тях са можели да свалят и самолети и въртолети на нападателите. А не са направили нищо, само са гледали сеир. Сега да ги яхат янките, това заслужават. Ако след време там се намерят патриоти, готови да воюват за страната си, може и да се освободят.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз съм спокоен, че нашият арсенал е по по най страховит!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Абе чак гнусна става пропагандата ! да напомня базови факти : " ОРЪЖИЯТА НЕ УБИВАТ ХОРА , ХОРАТА УБИВАТ ХОРА !!" , когато хората не действат - ако ще и джедайско оръжие да е - нищо няма да стане !
отговор Сигнализирай
23
Войводата
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
1. 3СВ 2. Кога Доналд ще посети "своя народ" във Венецуела 3. Те се радват едва ли ще му направят нещо. Ще се прегръщат, ще се държат за ръце 4. Той и само той "превзе" тази страна за няколко минути. Дори Александър&Юлий&Ханибал&Наполеон му завиждат
отговор Сигнализирай
Новини