BGONAIR Live

Финландия е готова за Русия, а другите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
КАКВО КАЗВАТЕ - ФИНЛАНДИЯ ЩЯЛА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАКЪМ РУСИЯ???!!!...
отговор Сигнализирай
61
Антиглобалист
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ах, тези жълтопаветни острия на пропагандата. Все им се привиждат някакви хибридни летящи чинии.
отговор Сигнализирай
60
Риторичен въпрос
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Финландия е ,,готова"?За какво,бе?!
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Никога не чух Русия да заплашва Европа а евро джендърите непрекъснато се готвят за война срещу Русия докога ще им ходим на свирките на тези нещастни неграмотници
отговор Сигнализирай
58
От Русия с любов
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
За какво точно е готова Финландия ? За Посейдон или Сатана 2 или може би Буревестник ? Макар че и един Орешник с инертни глави ще е достатъчен за Финландия. Другите са много скъпи ракети.
отговор Сигнализирай
57
100
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Kак е възможно, един човек да напише толкова много глупости. Явно получава голяма заплата за това, или е поредния тра- ла-ла безхберник. Дезинформацита е голям бизнес и процъфтява сред простолюдието. Да сте живи и здрави и дай боже това да не е прктика вече в близко бъдеще.
отговор Сигнализирай
56
Българин
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Като отвориш коментари,стигаш до извода-колко *** народ сме,унижаван и манипулиран ,необразован
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Щом са готови да очакват гости,или са гейове или глупави за какво е Финландия на Русия за завод за замразени щъркели,сняг си имат
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
През ВСВ Финландците бяха на страната на Хитлер, а зверствата на финландските ССовци ужасиха дори и УПА.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Още преди година и нещо в един руски анализ се каза, че ако се случи нещо с Финландия, никой няма да воюва с нея по гори и през баири.Тя ще заплати вината си за своето участие в блокадата на Сталинград в рамките на няколко минути.
отговор Сигнализирай
Новини