IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кая Калас: САЩ са много ясни, искат да разделят Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 2
наи после гмо мозъците разбраха че при миротворецът приятелство нямаа само интереси налагахте санкции на русия хаиде сега слезте от колите иходете пеша
отговор Сигнализирай
17
ЕС=враг на Европа
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 4
ЕС трябва да бъде напълно унищожен, за да няма доказани некадърни про'с'тачки като калас и урсулата да ни заливат със скудоумна демагогия. Долу ЕС!
отговор Сигнализирай
16
ЕС=враг на Европа
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 3
ЕС трябва напълно унищожен, за да няма доказани некадърни про'с'тачки като калас и урсулата да ни заливат със скудоумна демагогия. Долу ЕС!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 1
САЩ не воюват за да оцелеят, дори и да загубят всички позиции и хегемонията си и долара, пак си остават богата и силна, макар и регионална държава, имат си всичко. САЩ воюват за експанзия и запазване на хегемонията си, не за оцеляване. А ЕС е факан от всякъде, сам нищо не може, 80 г. САЩ ги пазеха, не харчеха за оръжия ами правеха перални, прахосмукачки и коли, живееха богато но сега всичко свърши, бедни като мишки, вече нямат нищо, нямат ресурси за военна индустрия, нямат пазари, нямат кадри.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: До: анонимен 6 - Човека си е в родната държава. Ти върви в Брюксел, кв. Моленбек.
отговор Сигнализирай
13
Гост
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 1
Някой трябва да стопли отношенията мужду Путин и ЕС и за целта Кайче и Мърсулка не са от най-надеждните, да не кажа хич. Същата работа и с България. Избирам този, който ще оправи отношетията ни с Русия. Защото не ми се плаща безумно скъп ток, не ми се плаща за пре-скъп бензин и дизел, а и в хранителните магазини ще стане мазало. Хич не ми дреме кой русофил, кой евроджендър, важни са интересите на България. А сламената бля дка Кая нека си дрънка, че Тръмп е виновен за всичко.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 1
до 10 Защо? Защото ти харесваш брадатите да ти бъркат по дупките ли? Нещо се самозабравихте меките китки!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
а добро утро Кая най-после се събудихте че Русия е по-добре от СЩ
отговор Сигнализирай
10
До: анонимен 6
преди 1 седмица
Харесвам 3 Не харесвам 9
Ами тогава си хващай чемудана, качвай се на вокзала и заминавай към Сибир, жалко kyпeйkagжиско тр0лче! Европа няма нужа от такива жалки същества като тебе!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 1
Балтийско чихуахуа очевидно е смятано за топ дипломат...
отговор Сигнализирай
Новини