BGONAIR Live

Всеки пети пълнолетен европеец живее в бедност, къде сме ние?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ние сме петият европеец.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Е като са толкова бедни, какво прави Бг у ЕС, нали бяха богати и Бг затова влиза или това е приказка, за да влезат всички в кошарата.:)) 1 на 5 е много голяма цифра, а за ЕС е огромна.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Къде ли сте вие? При вас е всеки 3ти, скоро по-зле.
отговор Сигнализирай
56
321
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
"Близо един милион души в Европа нямат покрив над главата си". Твърде занижена цифра.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Уйрогендерите засмукаха въздух покрай осрайне.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: Oberbayern - във България, направо не е за говорене. Но и в чужбина не е лесно, особено ако си чужденец и ще носиш етикета чужденец до края на живота си.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не мозе да баде. Бедни в клуба на богатите.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 5
Избрахме прогресивният Рундел, защото обеща да увеличи доходите- той увеличи инфлацията 7.1%- какво ли ни чака още?
отговор Сигнализирай
51
Подвждат ви
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Важна подробност е , че беден у нас и беден някъде по белия свят са две коренно различни състояния... А иначе и в книгата на книгите е казано, че бедни е имало и ще има и нищо не може да се направи!
отговор Сигнализирай
50
Oberbayern
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Навсякъде има бедни. И тук има пенсионери с хил евро пенсия, на които им се налага да живеят под наем. Остават им дребни пари за храна. Зависи много какво си работил, как си се осигурявал и спестявал. За работещите е друго. Има категории за данъците, високи детски, субсидиран градски. И няма това разделение. В България богатите живеят в свят, непознат за бедните. Това е тъжно, но от години слушате лобисти на корпорации и банки, които доведоха това неравенство. И Радев не дава заявка за друго.
отговор Сигнализирай
Новини