BGONAIR Live

ПВО-то около Москва заради парада дава възможности за украинските ракети с голям обсег


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Цв.
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Дано скоро ви довършат, особено наркомана-милиардер
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
До: анонимен - Киев няма да бъде изпепелен, по руската телевизия казаха, че като начало ще унищожат само знакови квартали и съоръжения, като например железопътната гара и правителствения квартал, освен това вече са предупредили населението на Киев да напусне центъра. И няма да бъде изпепелен изведнъж, това ще създаде прецедент, руснаците ще приветстват защото сега са недоволни от Путин че не действа, и после Украйна постепенно ще бъде смляна на кирпич.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Съветският съюз не побеждава Германия във ВСВ ! Не напразно и казват Великата Отечествена ! Всъщност , ВСВ започвата от съюзниците Хитлер и Сталин, като нападат Полша !
отговор Сигнализирай
30
Съвет
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Г-н Зеленски,не превръщайте Киев,Лвов,Одеса във вечна пепел.Ударът ако нарушите честванията на 9 май ще е унищожаващ.Вашите разузнавателни служби не знаят ли???
отговор Сигнализирай
29
Дo Руснak
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
самият Зеленски им е наредил
отговор Сигнализирай
28
Руснak
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 5
В Берлин няма да се разрешава посещаването на военни мемориали с руска и съветска символика в Деня на победата. Трябва отново да потеглим към Берлин, но този път без съюзниците. И да смажем фашизма докрай
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
Дава възможно Киев да бъде изпепелен ако не се съобрази с предупреждението да кротува за парада. ...
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Закъсняха с 4 години ,бои за да те уважават .Ето персите не се церемонят и гледаи ти чудо ОРЛИТЕ и базите им в близкия исток глътнаха въздух.Алоу вие изперкулясахте ли кво пише в договора за капитулация на Фашистка Германия....Това се нарича неспазване на международен договор ,отделно финансиране и въоръжаване на екстремиски групи/Кои *** ще превзема Берлин отново=заличаваи бордея и дотам
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Закъсняха с 4 години ,бои за да те уважават .Ето персите не се церемонят и гледаи ти чудо ОРЛИТЕ и базите им в близкия исток глътнаха въздух.Алоу вие изперкулясахте ли кво пише в договора за капитулация на Фашистка Германия....Това се нарича неспазване на международен договор ,отделно финансиране и въоръжаване на екстремиски групи/Кои *** ще превзема Берлин отново=заличаваи бордея и дотам
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Закъсняха с 4 години ,бои за да те уважават .Ето персите не се церемонят и гледаи ти чудо ОРЛИТЕ и базите им в близкия исток глътнаха въздух.Алоу вие изперкулясахте ли кво пише в договора за капитулация на Фашистка Германия....Това се нарича неспазване на международен договор ,отделно финансиране и въоръжаване на екстремиски групи/Кои *** ще превзема Берлин отново=заличаваи бордея и дотам
отговор Сигнализирай
Новини