BGONAIR Live

Сръбски монах бере душа, скочи от линейка в движение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Да са радва че отива при началника си Баба Гусиии :)))))
отговор Сигнализирай
12
Хапчетата
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
взети навреме - решават нежеланите усложнения
отговор Сигнализирай
11
HolyDuck
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Сръбски монах е скочил в Гърция, въпроса е защо е в българските новини?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонименОбикновен педерастин си си, необразован, заухав и чуждогъзолизец. Най-жалкото е, че за без пари го правиш
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Аз съм от родът на траките по мъжка линия.. българите са абсолютно измислени. С измислена история. Само кой ли не е бил цар. Даже и Сакс киборги са докарали.
отговор Сигнализирай
8
До 9
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ти си четвърт ***, четвърт необразован, четвърт платен и четвърт враг на БГ
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
,,след като скоч линейка в движение, -- това е роботски български или ИИ?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонименАбе, сърбухите ли ви помогнаха в Кочани, а, бюрмджия заухав
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Всеки вярващ, който се остави да го лекуват и да отлагат побтизи начин смъртта или облекчават страданието му. значи действа против волята на бог и ще гори в ада за това. Според християните страданието чисти греховете, а само Бог решава кога да ги прибере. Затова лекарите са вмешателство в божият ред.
отговор Сигнализирай
4
чък норис
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: До 1 "Тебе къде ше те карат?" ------------ по-добре директно към моргата, че ако разбера, че е към някоя тукашна болница и аз ще скоча в движение!
отговор Сигнализирай
Новини