BGONAIR Live

Дубай се прощава с имиджа си на финансов център, губи блясъка си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Шиши ебе Боко
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Но си остава романтичен център. Там в младоженският апартамент Шиши продължава да се радва на Боко Чекмеджето. А и двамата ще продължат да си държат там крадените пари.
отговор Сигнализирай
19
Агент Мърдок ЦРУ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Язък. Сега приятелите на Путин ще трябва да внасят паричките на Раша в Швейцария. За Родино!
отговор Сигнализирай
18
Бай Шиле
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
В Дубай не са ли чували, че сме най-новите в ЕС и насам трябва да потичат капиталите?Каква Швейцария? Швейцария не е нито в ЕС, нито в Еврозоната!!!! Марш далече от тази селска Швейцария!!!!
отговор Сигнализирай
17
Василев
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Кремълските хибридки как се сриват съюзниците и партньорите на САЩ, кото разполагат с финансов ресурс и петрол не работят и не вършат работа!Агент Триша Бендтеке!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
16
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Чудесно, тъкмо нашите крадци,бизнесмени и политици ще могат бързо и безпрепятствано да си внасят парите от сделките им в Швейцария.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Каквото беше - беше. ОАЕ си е една пустиня с бедни ceлянu въ4ляци, които някога имаха пари и петрол, коuто вече не са техни. Амин.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
наш Шиши накъде прехвърля капитали
отговор Сигнализирай
13
Влади
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Войната е най-отвратителното нещо! Тръмп е още по-отвратителен!
отговор Сигнализирай
12
Хахо
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Опасно е там,тия от Иран го праскат с големи ракети с твърдо гориво.На много богати руснаци апартаментите им седят празни.
отговор Сигнализирай
11
Българин
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Един арабин в Дубай ми казваше. "Моят дядо е яздил камила, аз карам последен модел ламборджини, моя внук може пак да язди камила". Та местните там си осъзнават какво имат в момента, как е станало и че може един ден да го нямат.
отговор Сигнализирай
Новини