BGONAIR Live

Това не е светът, който Русия иска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен39 Е защо бъркаш България с измислени дъжави оня ден,че и с тях ги сравняваш?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: анонимен31 Е ти и толкова нямаш,нали твоята зомболандия е от оня ден държава :):)
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 8
А бе, някой виждал ли е карта на такава държава България от 19 век преди 1879г, или от 18 век, или от 17 век, или от 16 век, или от 15 век, или преди това от 10 век, или от 11 век?
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
До: анонимен Остави 1878 виж сега какво е. Сега и население нема вече. Остава само некой да покани турците в бг както преди 6 века и както италянете отварат портата на Цариграт с уговорка че ще се качат на корабе и спасат на запат а турците после сечат Цариграт.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: ПрагматикЕ ти сега ,какво пишеш дай на зеля :):)
отговор Сигнализирай
28
Дядо Стефан
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Третата ми снаха е полумароканка, майка на внучката ми.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: До 24Само,че си объркал държавата и хората,както и бъркаш национализъм с русофилство,тук не ти е Украйна и това не е украински сайт,бедняко освен,че си беден просяк си и умствено беден.Та си дошъл да те учим на българска история и не само
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Русия проля кръвта си за братския славянски народ да го освободи, и му създаде и подари държава, не поиска нищо за това, помагаше на България, после когато Съюзниците искаха да закрият Бъглария 1945 г Русия отново я спаси, българите живяха 45 години добре получаваха всичко от Русия, и накрая подлите българи започнаха война с Русия за да угодят на западните си господари на които се нагьзиха с надеждата и те да станат богати като тях кати се гьзат и като започнат война с Русия.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
САЩ никой не са освобождавали. Само са грабели и убивали неудобните. Затова русофобите ги харесват толкова.
отговор Сигнализирай
24
Прагматик
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: анонимен 29 - Русия така ни освободи, че ако не беше цивилизования Запад, сега щеше да чатиш тука на пишеща машина "Радуга" със съвеЦка клавиатура.
отговор Сигнализирай
Новини