BGONAIR Live

Задава ли се епидемия: хантавирусът може да създаде "суперразпространители"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да се изолират на остров и никой да не чуе и знае за тях. Как ще се допусне умишленно заразяване на целия свят само за да се обяви пандемия и да се (мушкат )хората с вакси. Диларката на вакси е в транс .
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
ПРИ ПЪРВИТЕ ИНФОРМАЦИИ СЕ АКЦЕНТИРАШЕ, ЧЕ СЕ ПРЕДАВА ПРИ "БЛИЗЪК КОНТАКТ", ТАКА , ЧЕ АКО МЕ РАЗБИРАТЕ, Е НЕИЗБЕЖНО!!!...
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Цитат:/Нови доклади сочат, че някои пътници са посетили сметище за наблюдение на птици, преди корабът да отплава, което може да ги е изложило на потенциална опасност от заразяване с вируса./ Аха, значи пътниците са от зелената гвардия, брояща птички и тревички, значи хептен не е страшно,те са с ковид вакса, защитени са.:)):)):))
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 23. Ако мишлето нахапе сиренцето, с миене на ръце не става.:::)):)):))Бг нищо го не лови, освен паника.:))
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Четох малко- заразата става от мишки и плъхове при директен контакт с тях/но ако са биле заразени с хантавируса/или ако плъховете са уринирали, дефикирали и се пипат избоените или предмети допирали се до горните- така че пазете се и мийте ръцете.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
А ве май ловял само ковид ваксаните, всички заразени са ваксани за ковид.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
От корабо, та у Бг, айде стига будалкане, па и лек немало, щото антибиотик не го лечи. Лечи го щом е по дробчетата. Па и Бг има опит с грипо- ковид. У Париж плъхове по улиците - имаше снимки, щото котки немат, па и вирус немат.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ако е много заразно, цели народи че заминат барабар с управниците им, щото у въздухо се носи всичко.:))
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Споко и останалите британци от круиза ще се самоизолират това лято на слънчака!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ехе ковидо в друг вариант, ами гледайте си котки, а не да викате екото за евтаназията им, после да ревете че имало плъхове и мишки, е ще има.:))
отговор Сигнализирай
Новини