BGONAIR Live

Москва: Украйна наруши примирието, руските сили отговориха подобаващо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

133
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: ГенчоТи Генча ли си?
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Избягвайте гиНамали злобата бе ще се разболееш.А дано .Амин.
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Истината еЗлобар
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ГенчоУкраинците вън от България.И да им се спрат парите ни.
отговор Сигнализирай
129
Генчо
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Да питам само такава неистова омраза е новото демократично модерно ли.защо съм задължена да мразя едни и да изпадам в телешки възторг пред други след като изобщо не ме интересуват нито Русия нито украйна.едните поне не искат пари и не ни се натресоха на главите да ги издържа е и да им търпим пиянските истории.
отговор Сигнализирай
128
Истината е
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Че САЩ, Европа, Австралия, Африка и Китай са против Русия. Путин се изпокара с всички и сега руския народ ще фалира. Гладът и Гладомора са заслужена съдба на глупавия и пpocтоват човек. Амин.
отговор Сигнализирай
127
Само питам
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонимен122Ти със сигурност си русопомак и твоите истини са най-истинските истини!
отговор Сигнализирай
126
Ха-ха-ха
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен128Всички руски роби сте големи биячи!
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Свалили - ясно. Но какво означава прихванали? Гледали са ги как летят?
отговор Сигнализирай
124
Избягвайте ги
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
Нашите дрипави русофили са хора без надежда, второ и трето поколение лузъри. Вместо да са благодарни че не са се родили в блатото наречено русия те се възхищават на нацисткия блатняшки режим. За тях късокракият кремълски диктатор който целуваше корана и твърди че крилицата е македонска е единственият идол.Слава на Бог че са само една шепа неудачници презряни от истинските българи.
отговор Сигнализирай
Новини