BGONAIR Live

Москва: Украйна наруши примирието, руските сили отговориха подобаващо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Истината
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: ВарненецАко не бяха Великобритания и САЩ Хитлер щеше да стигне до Владивосток!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Мен какво ме интересува. Урките пък се друсат начело със зеления мушморок. И тръгват на просия.
отговор Сигнализирай
41
1983
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: ВарненецНай-голямата заслуга е на САЩ и Великобритания, които бяха готови да се бият с Германия до последния руZнак.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Няма българин,който да подкрепя бандеронацисткият режим
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: МенУкропумака пак се е объркал,че тук му е Украйната
отговор Сигнализирай
38
Ха-ха-ха
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Всичко е под контрол, братски Китай е осигурил допълнително количество памперси за Владимир Владимирович!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Укророби - честита капитулация
отговор Сигнализирай
36
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
1. 3СВ 2. До бивша украйна 3. Аз съм 1/2 Англичанин, 1/4 Руснак. Вие сте 3/4 Руснаци а повечето в Русия са 3/5 Руснаци 4. Накратко въздържайте се от провокации. Нашите "сънародници" в Москва само чакат повод
отговор Сигнализирай
35
Мен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Русофилистика до така степен е лоботомиран, че ако руснак изнасилва жена му и убие майка му той ще седи и ще гледа и ще си каже - еее голяма работа братски народ сме...ще си намеря друга жена и майка русия ще за мен....
отговор Сигнализирай
34
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Не са отговорили подобаващо.Ако бяха отговорили подобаващо Ционистите управници в Киев нямаше да са между живите. Не ме разбирайте погрешно,но е безсмислено да вярвате,че Путин не е съюзник на Зеленски срещу етническите Руснаци. И на мен ми се иска Руската армия да проведе утре Парад в чест Денят на Победата в паралелно и в Киев и Москва,но Путин мрази Русия и е по-загрижен за оцеляването на оня педофил Киркоров който си прави под носът му детски "забави",отколкото за Русия.Путин е вече ясен.
отговор Сигнализирай
Новини