BGONAIR Live

Москва: Украйна наруши примирието, руските сили отговориха подобаващо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
1983
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ИстинатаИстината е, че на всеки 100 години ингилизите спасяват немогликите я от французи, я от германци. Този път ще я спасят от Украйна.
отговор Сигнализирай
72
МЗ предупреждава
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Русофилията е вредна за Вашето здраве!
отговор Сигнализирай
71
Насран Зелю
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Много се прецаках че нападнах Русия :(
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: ИстинатаИ тая истина просешка сме я чели 1000 пъти от укропумаците роби на Борис Джонсън
отговор Сигнализирай
69
Българин
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонименРуZия не е славянска страна, защото славяни няма и никога не е имало. Никъде няма нищо открито от измислените славяни. Нито накити, нито сечива, нищо.Кажи един музей, в който има артефакт от тия измислени славяни.
отговор Сигнализирай
68
Истината
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
На всеки 80-100 години Западът се заиграва с Русия, за да стои още толкова години нассрран и да си ближе раните.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Жъ лто пав етн ици те и умнокрасивите търсят като плъхове ниша да спасяват жалките си продажни муцуни...Няма грантове за либерастки простотии, за прайдове и зелени безумия. Апропо,кво става с евроатлантизма, нещо изчезна като пръдня на жълтите павета...
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: анонимен68 И аз не съм,а защо реши,че някой трябва в български сайт да ти чете украинските простотии?
отговор Сигнализирай
65
Истината
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: БългаринДоброволните руски роби не сте българи а само роби. Ненавиждани от българите и презирани от руснаците, защото знаят,че продалият собствената си страна ще предаде и господарите си!
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
С наслада чета а. алните кървежи на евроатлантиците и ум но крас ивите
отговор Сигнализирай
Новини